دستگاه چای پاکتی دست دوم

دستگاه بسته بندی دست دوم راهی ایده آل برای برطرف کردن نیاز کارخانه به دستگاه خاصی همچون نوع مورد استفاده برای بسته بندی پاکتی چای است. تولید انواع دستگاه های بسته بندی چای پاکتی دست دوم در کشور بازار خاص دستگاه دست دوم را نیز داغ کرده است.

چای از مهمترین تولیدات منطقه شمال کشور بشمار می آید از اینرو بسته بندی آن همواره مورد توجه قرار دارد. بسته بندی پاکتی چای، توسط دستگاه توزین دار و حجمی امکانپذیر است، اما به دلایلی نوع توزین دار اولویت دارد.

دستگاه های توزین دار بسته بندی و عرضه چای را در پاکت هایی با وزن مشخص ممکن کرده است. سرعت بسته بندی در این دستگاه ها به تعداد ترازوهای آن بستگی دارد که خریدار می تواند از بازار دست دوم نوع مناسب خود را خریداری کند.

دستگاه بسته بندی تک توزین دست دوم

نوع ساده دستگاه توزین دار، نمونه تک توزین می باشد که بسته بندی با مقیاس وزن را ممکن می نماید. تک توزین دستگاهی با قیمتی ارزان است که خرید آن جهت بسته بندی کاملا به صرفه است.

نوع دست دوم تک توزین نیز با نرخی پایین در بازار ماشین آلات خرید و فروش می شود. دستگاه بسته بندی تک توزین دست دوم دستگاهی کارآمد و ویژه است از این رو تفاوتی ندارد که نو باشد یا دست دوم.

هر دستگاه بسته بندی تک توزین می تواند تا حجم معینی را در روز بسته بندی نماید. به لحاظ سرعت بسته بندی این دستگاه بسته بندی توزین دار در خانواده توزین دار ها کمترین نرخ را به خود اختصاص داده است.

برای شروع بکار در حوزه بسته بندی چای این نوع دستگاه برای بسته بندی چای پاکتی دست دوم بسیار مناسب خواهد بود. پس پیشنهاد میشود با خرید این دستگاه بسته بندی دست دوم در هزینه صرفه جویی کرده و به راحتی بسته بندی را انجام دهید.

دستگاه بسته بندی دو توزین دست دوم

نوع دیگری از دستگاه بسته بندی توزین دار که برای بسته بندی چای در نوع پاکتی بکار میرود نمونه دو توزین است. این دستگاه بسته بندی دو توزین دست دوم ازماشین آلاتی است که با سرعت بالا و به طور مداوم بسته محصولات گرانولی را انجام میدهد. دو توزین بودن دستگاه بسته بندی به معنای این است که با دو ترازو وزن کشی انجام می شود. دستگاه بسته بندی دو توزین در انواع برند بصورت دست دوم با قیمت هایی متفاوت بفروش می رسد.

برای خرید دستگاه بسته بندی دو راه پیش روی قرار دارد که به لحاظ قیمت تفاوت بسیاری دارند. خریدار با انتخاب نمونه دست دوم و یا نو از نرخ های مختلفی برای خرید بهره مند می شود. بسته به بودجه خریدار میتواند دستگاه مناسب شرایط خویش را برای بسته بندی چای پاکتی دست دوم برگزیند.

دستگاه بسته بندی چهار توزین دست دوم

دستگاه بسته بندی چهار توزین، چرخه بسته بندی محصولات و فروش آنها را به سبب وجود چند ترازو شتاب میبخشد. دستگاه بسته بندی چهار توزین با سرعت بالا، به نسبت کمترین میزان اتلاف مواد و زمان را دارد.

دستیابی به سرعت بالای بسته بندی با خرید و استفاده از دستگاه بسته بندی توزین دار محقق میشود. بسته بندی نمودن چای در تناژ بالا توسط دستگاه بسته بندی چهار توزین بصورت پاکتی انجام می گیرد. بسته بندی چای با دستگاه بسته بندی چهار توزین با سرعتی بالا و بدون قیاس با سایرین انجام می گیرد.

این نوع بسته بندی در کارخانه های صنعتی اهمیت بسزایی دارد. از اینرو دستگاه بسته بندی چهار توزین دست دوم و نو را خرید کرده و راه اندازی می کنند.

دستگاه بسته بندی حجمی دست دوم

بسته بندی محصولات مختلف تنها بر اساس وزن صورت نمی گیرد. گاها لازم است برای بسته بندی از مقیاس حجم استفاده شود که تحقق آن با خرید دستگاه بسته بندی حجمی ممکن میشود. اگر قصد دارید چای را با شیوه ای بجز مقیاس وزنی آن بسته بندی نمایید، دستگاه بسته بندی حجمی را خریداری کنید.

در صنعت بسته بندی از دستگاه حجمی برای بسته بندی مواد خوراکی چون حبوبات، خشکبار، پفک و چیپس استفاده می شود که در اینجا می توانیم از این دستگاه کارکرده به عنوان دستگاه بسته بندی چای پاکتی دست دوم نیز یاد کنیم.

البته تولیدکنندگان چای پاکتی و حتی چای کیسه ای نیز به وفور این دستگاه را خرید کرده و بسته بندی چای را انجام می دهند. بسته به میزان بودجه اختصاصی امکان خرید و فروش دستگاه بسته بندی حجمی نو و دست دوم فراهم شده است.

ارائه محصولات باکیفیت و درجه یک وابسته به استفاده از دستگاه هایی خاص و پیشرفته است. از اینرو نمی توان بی توجه به دستگاه بسته بندی حجمی دست دوم به عرضه چای در بازار پرداخت.

منبع: سایت خرید دستگاه بسته بندی صنعت فا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.