خرید دستگاه بسته بندی دست دوم یکی از بهترین روش های مدیریت هزینه است که توسط مشاوران اقتصادی به افراد مختلفی پیشنهاد می شود. خرید این ماشین آلات برای کسانی که قصد شروع کسب و کاری را دارند و یا اینکه میخواهند با کمترین هزینه ممکن، به رشد در کسب و کار خود برسند بهترین موقعیت است. دستیابی به دستگاه بسته بندی دست دوم از راه های مختلفی امکان پذیر است اما نکته مهم تر این است که در مورد دستگاه های موجود به اطلاعات مناسبی دسترسی داشته باشید.

ما در “استوک ماشین پارسیان” تلاش کرده ایم تا با بهره گیری از افراد متخصص در این حوزه علاوه بر معرفی دستگاه دست دوم مناسب به خریداران این ماشین آلات، تمامی افراد را از جزییات دستگاه ها آگاه سازیم تا با دید کافی نسبت به دستگاه های موجود تصمیم گیری شود.

البته قطعا ممکن است پس از خرید دستگاه بسته بندی دست دوم، دچار مشکلات بسیار زیادی شوید اما ما این مشکلات را رفع کرده ایم! برخی از مهم ترین مشکلات خرید دستگاه بسته بندی دست دوم و چگونگی رفع این مشکلات در استوک ماشین را به اختصار شرح می دهیم.

خرابی قطعات دستگاه بسته بندی دست دوم

مهم ترین مشکل خرید دستگاه بسته بندی دست دوم، نقص فنی و مشکلات این چنینی است که کارشناسان استوک ماشین علاوه بر اینکه دستگاه را از لحاظ فنی بررسی می کنند بلکه با نصب قطعات جدید، دستگاهی کاملا بروز تقدیم شما خواهند کرد. از طرفی ماشین آلاتی که دارای مشکل خاصی باشند و احتمال بروز مجدد مشکل برایشان وجود داشته باشد، در این شرکت جایی نخواهند داشت!

عدم پشتیبانی فنی توسط شرکت سازنده

گاهی به دلیل مشکلاتی که میان اولین خریدار و شرکت سازنده ماشین آلات بسته بندی به وجود میاید، شرکت سازنده دستگاه هیچگونه خدماتی را برای دستگاه مذکور ارایه نمی دهد لذا خرید دستگاه بسته بندی دست دوم این چنینی مشکلاتی را برای شما ایجاد می کند.

شرکت استوک ماشین این مشکل را نیز برطرف ساخته است! ما قبل از فروش هر کدام از ماشین آلات بسته بندی دست دوم، استعلام موارد مربوطه از شرکت سازنده را انجام می دهیم.

نحوه خرید دستگاه بسته بندی ادویه

برای خرید دستگاه بسته بندی پودری ادویه و سایر دستگاه های بسته بندی مواد غذایی چه باید کرد؟ نحوه سفارش و ساخت آن ها به چه صورت است؟
دستگاه بسته بندی ادویه که با نام دستگاه بسته بندی پودری شناخته می شود، در کارخانجات و کارگاه های بزرگ و کوچک کشور تولید شده و به افرادی که با بسته بندی ادویه جات پودر شده در ارتباط هستند، کمک بزرگی نموده است.
زیرا خرید این دستگاه بسته بندی می تواند سود مناسبی را در پی داشته باشد.

خرید و راه اندازی دستگاه بسته بندی پودری

جهت خرید دستگاه بسته بندی ادویه جات، باید به کارخانه شرکت سازنده مراجعه کرد و پس از ارزیابی و مقایسه دستگاه بسته بندی این شرکت ماشین سازی با سایر شرکت ها، دستگاه بسته بندی پودری مورد نظر را سفارش داد تا به صورت سفارشی ساخته شود.
اساسا پس از انتخاب دقیق دستگاه و آگاهی از شرایط فروش، باید قراردادی میان خریدار دستگاه بسته بندی و شرکت سازنده منعقد شود و نیمی از هزینه خرید دستگاه نیز پرداخت گردد.
پس از این مرحله، ساخت دستگاه بسته بندی ادویه مورد نظر شروع شده و قبل از موعد مقرر (که در قرارداد ذکر شده است) دستگاه آماده بارگیری و ارسال برای مشتری می باشد.
پس از نصب، راه اندازی و آموزش کار دستگاه بسته بندی ادویه، گارانتی دستگاه شروع شده و می توان از راهنمایی های بیشتری نیز برخوردار شد.