خرید دستگاه بسته بندی دست دوم یکی از بهترین روش های مدیریت هزینه است که توسط مشاوران اقتصادی به افراد مختلفی پیشنهاد می شود. خرید این ماشین آلات برای کسانی که قصد شروع کسب و کاری را دارند و یا اینکه میخواهند با کمترین هزینه ممکن، به رشد در کسب و کار خود برسند بهترین موقعیت است. دستیابی به دستگاه بسته بندی دست دوم از راه های مختلفی امکان پذیر است اما نکته مهم تر این است که در مورد دستگاه های موجود به اطلاعات مناسبی دسترسی داشته باشید.

ما در “استوک ماشین” تلاش کرده ایم تا با بهره گیری از افراد متخصص در این حوزه علاوه بر معرفی دستگاه دست دوم مناسب به خریداران این ماشین آلات، تمامی افراد را از جزییات دستگاه ها آگاه سازیم تا با دید کافی نسبت به دستگاه های موجود تصمیم گیری شود.

البته قطعا ممکن است پس از خرید دستگاه بسته بندی دست دوم، دچار مشکلات بسیار زیادی شوید اما ما این مشکلات را رفع کرده ایم! برخی از مهم ترین مشکلات خرید دستگاه بسته بندی دست دوم و چگونگی رفع این مشکلات در استوک ماشین را به اختصار شرح می دهیم.

خرابی قطعات دستگاه بسته بندی دست دوم

مهم ترین مشکل خرید دستگاه بسته بندی دست دوم، نقص فنی و مشکلات این چنینی است که کارشناسان استوک ماشین علاوه بر اینکه دستگاه را از لحاظ فنی بررسی می کنند بلکه با نصب قطعات جدید، دستگاهی کاملا بروز تقدیم شما خواهند کرد. از طرفی ماشین آلاتی که دارای مشکل خاصی باشند و احتمال بروز مجدد مشکل برایشان وجود داشته باشد، در این شرکت جایی نخواهند داشت!

عدم پشتیبانی فنی توسط شرکت سازنده

گاهی به دلیل مشکلاتی که میان اولین خریدار و شرکت سازنده ماشین آلات بسته بندی به وجود میاید، شرکت سازنده دستگاه هیچگونه خدماتی را برای دستگاه مذکور ارایه نمی دهد لذا خرید دستگاه بسته بندی دست دوم این چنینی مشکلاتی را برای شما ایجاد می کند.

شرکت استوک ماشین این مشکل را نیز برطرف ساخته است! ما قبل از فروش هر کدام از ماشین آلات بسته بندی دست دوم، استعلام موارد مربوطه از شرکت سازنده را انجام می دهیم.

این صفحه در حال به روز رسانی است…..